O nas

Kim jesteśmy?

Oferujemy niepowtarzalną możliwość spędzenia wolnego czasu w komfortowych domkach całorocznych.

Nasze domki posiadają niezbędne wyposażenie do spędzania wolnego czasu zarówno latem i zimą, w wybranych domkach zainstalowana jest klimatyzacja i ogrzewanie oraz balia ogrodowa opalana drewnem co pozwala zimą na gorącą kąpiel w mroźne dni a latem na zimne ochłodzenie.

Nasze miejsce oczarowuje spokojem i bliskością natury z dala od miejskiego zgiełku. Położone jest przy agroturystyce „Wieczorne Mgły” w środku lasu na 50 ha terenie nad prywatnym stawem, w odległości 400m od jeziora Wdzydzkiego, największego jeziora Kaszub zwanego „Kaszubskim Morzem” z 0,5km linią brzegową jeziora Wdzydze.

W wieczorne ciepłe noce można ujrzeć rosę nad okolicą przypominającą mgłę.

Wokół jeziora istnieje wiele szlaków turystycznych i rowerowych, idealnych do spacerów, jazdy na rowerach, uprawiania joggingu czy nordic walkingu.

Okoliczne lasy są bogate w jagody i grzyby co pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu

Na terenie dla gości znajduję się boisko które pozwala na grę w siatkówkę czy piłkę nożną, zróżnicowany plac zabaw dla najmłodszych, wyznaczone miejsca na ognisko, oraz 50ha posiadłości na spacery.

Miejsce przyjazne dla czwórnogów.

W  niedalekiej okolicy (0,5-1,5km)  znajdują się restauracje, sklepy, bary, dyskoteki, loty paralotnią, spływy kajakowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego, jazda konna, paintball i wiele innych atrakcji